Зв'язатися з менеджером

Ваше повідомлення надіслано!

Замовити прорахунок

Ваше повідомлення надіслано!

Післядрукарські послуги

Для отримання передбачуваного результату друку виробу необхідно на стадії виготовлення дизайну та додрукарської підготовки виробу надавати повну інформацію про кінцевий виріб. А саме: кінцевий розмір виробу (обрізний формат), кольоровість (барвистість), профіль друкарського обладнання, на якому проводитиметься друк виробу, а також необхідно описати весь ланцюжок післядрукарської обробки виробу.

1. Дизайн

Розробка дизайну або загальної концепції кінцевого поліграфічного виробу.

2. Підготовка макету до друку

Це необхідний і дуже відповідальний процес. Досвідчені фахівці рекомендують до початку його верстки звернутися в ту друкарню, де клієнт збирається зробити замовлення. Справа в тім, що кожна друкарня може встановлювати масу специфічних вимог до макету, в залежності від того, яке обладнання буде використовуватися для друку.

3. Кольоропроба

Кольоропроба необхідна для оцінки якості багатофарбового зображення. Кольоропроба може бути виготовлена для окремих зображень, але кращою є кольоропроба всієї смуги. Не завжди можливо виготовити кольоропробу для друкарського аркуша, головним чином в наслідок обмежень за форматом.

За допомогою кольоропроби виконується контроль правильності розташування окремих кольороподілених зображень на смузі, точності приведення, загального колірного рішення смуги, кольоровідтворення окремої репродукції. Проте це вірно лише в межах відповідних допущень, оскільки спосіб кольоропроби і вживані при цьому матеріали в загальному випадку відрізняються від технології і використовуваних матеріалів реального друкарського процесу. Система управління кольором сприяє встановленню відповідності між ними.